$ DOLAR → Alış: 6,06 / Satış: 6,09
€ EURO → Alış: 6,78 / Satış: 6,81

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün arkadaşlarla bir arada olmak ya da umut vadeden bir konuya odaklanmak olumlu sonuçlar getirebilir. Sosyal alanda daha mutlu olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün oldukça gayretli ve çalışkan olabilirsiniz. Biraz esneklik göstermeniz gereken konular da gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün pozitif haberler ve size iyimserlik getiren fırsatlar olabilir. Düşüncelerinizi güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün ortaklı işlere daha açıksınız ancak birikimlerinizi riske atabilecek durumlara da dikkat etmelisiniz. Kimi zaman bir krizi çözmek gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün başkalarından beklentilerinizde daha temkinli olmalısınız. Evlilikte ve anlaşmalarda olumlu adımlar da atabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün çok iş çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Hafta sonu olmasına karşın bir konuya odaklanmak ve ilerleme içinde olmak keyif verebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün kişisel açıdan kendinizi daha güçlü ve girişken hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Size ilham veren yaratıcı konulara yönelebilirsiniz. Aşkta daha mutlu olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün daha kararlı ve girişken bir gündesiniz. Aynı zamanda ailevi alanda ya da evde yapabileceğiniz pek çok uğraş bulabilirsiniz. Evde uğraşılar artabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün yeteneklerinizi ortaya koyma konusunda daha heveslisiniz ve girişken hissedebilirsiniz. Konuşmalar ve görüşmeler de olumlu ilerleyebilir. Kardeşler de önem kazanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Bugün size kazanç getirebilecek adımlar atabilirsiniz. Yapıcı düşünmek zor değil. Kişisel gücünüzü daha iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken pek çok açıdan başarılı olabilirsiniz. Kişisel alanda isteklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Ay Saka burcunda ilerlemekte. Hayaller ön planda. Bugünlerde bazı hassasiyetler ve psikolojinizi etkileyebilecek durumlar gündeme gelebilir. Kabullenme gerektiren olaylar söz konusu.