Yazılarımızı Paylaşmayı unutmayın! -
$ DOLAR → Alış: 19,94 / Satış: 20,02
€ EURO → Alış: 21,41 / Satış: 21,50

Gizlilik Politikası

Yasal Uyarı

@Copyright – Aralık 2018 AyarHaber.com tüm hakları saklıdır.

  1. www.ayarhaber.com’da yayınlanan içerikler (fotoğraf, video, makale, haber ve analizler kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Sitemizin bilgileri başka kaynaklarda İzin alınmadan yayınlanamaz. Alıntı yapılamaz.
  2. www.ayarhaber.com üzerindeki köşe yazıları ve köşe yazılarına yapılan yorumlardan köşe yazarları sorumludur.
  3. Dil, din, ırk, ayrımı yapan – küfür, hakaret eden – yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan yorumlar kabul edilmeyecektir.
  4. Yasadışı yazılar ve yorumlardan dolayı yasal süreç başladığında, adli makamlarca istenilmesi durumunda; ip adreslerini, içeriğin tamamını yetkililer ile paylaşacağımı peşinen kabul etmiş sayılırım.
  5. Sitenin içeriklerinden rahatsız olduğunuz takdirde ayarhaber@hotmail.com e-posta ile ulaşarak ilgili yazıyı tekrar incele talep edebilirsiniz. Talebiniz üzerine içerik ilgili birim tarafından incelenerek tarafınıza dönüş yapılacaktır. Gerekli görülür ise içerik kaldırılacaktır.
  6. İnternet (sanal) Basını (medya) koruması zayıf olan bir ortam olduğundan web sitesi Hackerler (internet korsanı) tarafından ele geçirilebilir. Böyle bir durum karşısında web sitesi içerikleri, Hackerler tarafından değiştirilmiş veya kişi ve/veya kurumları karalayan – yaralayan yeni içerikler eklenmiş olabilir. Bu durumlarda derhal iletişim bölümünden web sitesi yönetimine ulaşılmalı ve gerekli düzenlemenin yapılaması sağlanmalıdır. Böyle bir girişim söz konusu olmazsa ise cevap hakkı doğmaz. Cevap hakkımızı kullanmadığımız durumlardan web sitemiz sorumlu değildir.
  7. Web sitemizde açıktan verilen linklerin dışında yönlenen linklerden sitemiz sorumlu değildir.
  8. Web sitemizde içerik editörü ve köşe yazarı olan arkadaşlarımız gönüllü olduğundan, karşılığında hiçbir ücret verilmemektedir.
  9. Web sitemiz üzerinde haber, söyleşi, röportaj yapan muhabirler, sanat eserleri ve fikir kanunu hükümlerine, telif hakkı sözleşmesine uymayı peşinen kabul eder.